OFICJALNIE: Okazaki szybko znalazł klub. Zagra w Huesce

OFICJALNIE: Okazaki szybko znalazł klub. Zagra w Huesce fot. Shinji Okazaki I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Huesca

Shinji Okazaki będzie występował w Huesce.

Japończyk kilka tygodni temu parafował kontrakt z Málagą. Miał pomóc tej ekipie w walce o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Hiszpanii.

Działacze doszli ostatecznie do wniosku, że Okazaki nie wniesie do drużyny zbyt wiele, dlatego postanowiono się z nim rozstać i pozyskać w jego miejsce byłego piłkarza warszawskiej Legii, Armando Sadiku. Doświadczony zawodnik nie musiał długo czekać na oferty. Zgłosiła się bowiem po niego Huesca.

Napastnik dołącza do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

W poprzednim sezonie 33-latek występował w Leicester City. Tam w 26 meczach raz zdołał wpisać się na listę strzelców. Ponadto zanotował asystę.

Nowy klub Japończyka to spadkowicz z LaLigi. Po trzech kolejkach plasuje się w ligowej tabeli na szóstym miejscu z dorobkiem sześciu punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy