Oficjalnie: Orellana z nowym kontraktem

Oficjalnie: Orellana z nowym kontraktem
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Real Club Celta de Vigo

Celta Vigo przedłużyła kontrakt z Fabiánem Orellaną do 2019 roku.

Pomocnik w ostatnim sezonie wystąpił w 39 meczach we wszystkich rozgrywkach, notując po siedem bramek i asyst. W Celcie gra od czterech lat.

29-letni Chilijczyk ma też za sobą epizody w Udinese, Granadzie czy Deportivo Xerez. 

- Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania nowego kontraktu. Moim celem jest zdobywanie coraz większej liczby bramek i asyst oraz otrzymywanie coraz mniej żółtych kartek - powiedział Orellana.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy