OFICJALNIE: Pajač w Genoi

OFICJALNIE: Pajač w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa poinformowała o pozyskaniu Marko Pajača.

26-latek poprzednie sześć miesięcy spędził na wypożyczeniu w Empoli. Tam spisywał się bardzo przyzwoicie, lecz nie uchronił swojego zespołu przed spadkiem na zaplecze Serie A.

Po tym okresie wrócił do Cagliari, z którym spędził okres przygotowawczy. Sztab szkoleniowy doszedł jednak do wniosku, że nie widzi dla niego miejsca w drużynie, dlatego zdecydowano się go wypożyczyć do Genoi.

Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku. W kontrakcie nie znalazła się opcja wykupu piłkarza.

Chorwat rozegrał w poprzednim sezonie 14 meczów. Strzelił w nich dwa gole i zanotował jedną asystę.

Zawodnikiem Genoi jest reprezentant Polski do lat 21, Filip Jagiełło.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy