Oficjalnie: Palacio na dłużej w Interze

Oficjalnie: Palacio na dłużej w Interze
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Inter Mediolan

Rodrigo Palacio przedłużył swoją umowę z Interem do 2017 roku.

W krótkim oświadczeniu "Nerazzurri" poinformowali, że były piłkarz Boca Juniors spędzi w Mediolanie jeden rok dłużej. Argentyńczyk nie ukrywa zadowolenia z tego faktu.

- Gry dla tych barw nie można porównać do niczego innego. Jestem zachwycony i wprost nie mogę się doczekać udziału w kolejnych wspaniałych meczach, które wciąż są przed nami. Chciałbym podziękować Interowi oraz fanom - powiedział 33-latek klubowym mediom.

Palacio trafił na San Siro z Genoi w 2012 roku za 10,5 miliona euro. Dla "Beneamaty" napastnik zdobył 54 bramki w 131 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy