OFICJALNIE: Palermo cztery kolejki przed końcem sezonu zmieniło trenera. Do klubu wraca jedna z legend!

OFICJALNIE: Palermo cztery kolejki przed końcem sezonu zmieniło trenera.  Do klubu wraca jedna z legend!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: US Palermo

US Palermo nadal nie jest pewne awansu do Serie A. W osiągnięciu celu ma pomóc Delio Rossi.

59-latek w przeszłości dwukrotnie prowadził sycylijski klub. W obu przypadkach zespół następnie rywalizował w kwalifikacjach do Ligi Europy i nawet raz uczestniczył w turnieju finałowym tych rozgrywek.

23 kwietnia z Palermo rozstał się Roberto Stellone, który zostawił drużynę na trzecim miejscu w tabeli Serie B. Tymczasem bezpośredni awans do włoskiej ekstraklasy dają dwie pierwsze lokaty. 

W związku z tym postanowiono związać się z Delio Rossim umową do 30 czerwca 2019 roku. Włoch zostanie oficjalnie zaprezentowany już dzisiaj o godzinie 18:00. Do zakończenia sezonu ligowego drużynie Przemysława Szymińskiego i Radosława Murawskiego pozostały cztery kolejki. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy