Oficjalnie: Paljić w Perth Glory

Oficjalnie: Paljić w Perth Glory
Redakcja
Redakcja
Źródło: Perth Glory FC

Dragan Paljić został nowym zawodnikiem Perth Glory FC. 31-letni Niemiec związał się kontraktem do końca sezonu.

- Słyszałem dużo dobrych rzeczy o australijskiej piłce od swojego przyjaciela Jasona Davidsona i jego ojca. Wypowiadali się w samych superlatywach o lidze i rosnącej popularności tego sportu. Zawsze szukałem okazji by grać zagranicą. Pojawiła się oferta z A-League, która daje mi ogromne możliwości i okazję do rozwoju - powiedział piłkarz.

- Przede wszystkim jestem tu, aby grać w piłkę i mieć w swój wkład w zdobycie pierwszego tytułu. Perth jest liderem i chcę pomóc w utrzymaniu tej pozycji i zapisać się na kartach historii - dodał.

Przez ostatnie trzy lata obrońca występował w barwach Heraclesu Almelo. Tego czasu nie może jednak zaliczyć do udanych, bowiem najczęściej grał w zespole młodzieżowym. Wcześniej miał okazję bronić barw m.in. TSV 1860 Monachium, TSG 1899 Hoffenheim, 1. FC Kaiserslautern, a także Wisły Kraków. Na Reymonta występował przez dwa sezony, a w 2011 roku zdobył Mistrzostwo Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy