Oficjalnie: Paloschi wraca do Włoch!

Oficjalnie: Paloschi wraca do Włoch! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Swansea City

Swansea poinformowało, że Alberto Paloschi od lipca będzie reprezentował barwy Atalanty.

"The Swans" potwierdzili ostatnie doniesienia włoskiego dziennikarza, Gianluki Di Marzio. Na oficjalnej stronie klubu został zamieszczony komunikat informujący, że po półrocznych pobycie w Premier League zawodnik wraca do ojczyzny. Napastnik ma kosztować "La Dea" około sześciu milionów euro plus bonusy. Klub podziękował piłkarzowi za jego występy i życzy mu powodzenia w dalszej karierze.

Paloschi trafił do Swansea w styczniu tego roku z Chievo. Wychowanek Milanu wystąpił w dziesięciu spotkaniach "Łabędzi", w których zdobył dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy