Redakcja
Redakcja
Źródło: Nantes

Felipe Pardo został nowym graczem Nantes.

Reprezentant Kolumbii dołączył do drużyny francuskiej Ligue 1 na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Olympiakosu. 14. miejsce w ligowej tabeli spowodowało, że trener Nantes, Sérgio Conceição, musi wzmocnić swój skład w zimowym oknie transferowym.

Felipe Pardo zdążył już zadebiutować w klubie, którego prezesem od 2007 roku jest polski przedsiębiorca, Waldemar Kita. Nowy gracz Nantes wszedł na boisko w 81. minucie meczu przeciwko Toulouse, wygranym przez jego zespół 1:0.

„Pipetardo” rozegrał 12 spotkań w barwach Olympiakosu, zdobył trzy bramki i zanotował tyle samo asyst.