Oficjalnie: Parzyszek w Randers FC
2015-07-29 14:35:32; Aktualizacja: 10 lat temu
Piotr Parzyszek został wypożyczony z Charltonu do duńskiego Randers FC.
Reprezentant Polski do lat 21 będzie występował w czwartym zespole Danii poprzedniego sezonu przez najbliższy sezon. W minionych rozgrywkach przebywał on na wypożyczeniu w belgijskim Koninklijke Sint-Truidense VV. W 31 spotkaniach drugiej ligi zdobył on 12 goli, a jego zespół uzyskał awans do Jupiler Pro League.
Parzyszek został zawodnikiem Charltonu w styczniu 2014 roku. Od tego czasu rozegrał w jego barwach zaledwie jedno spotkanie. Trenerem Randers jest były menedżer "The Addicks" Colin Todd.





![Istotny szczegół w sprawie transferu piłkarza Arki Gdynia [POTWIERDZONE]](img/photos/110700/170x113/hide-vitalucci.jpg)







![Istotny szczegół w sprawie transferu piłkarza Arki Gdynia [POTWIERDZONE]](img/photos/110700/90x60/hide-vitalucci.jpg)







