OFICJALNIE: Paweł Jaroszyński w Genoi!

OFICJALNIE: Paweł Jaroszyński w Genoi! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Genoa

Chievo potwierdziło odejście z klubu Pawła Jaroszyńskiego.

Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia mediów i 24-letni lewy obrońca przenosi się do Genoi na zasadzie transferu definitywnego. Jak informował Gianluca Di Marzio, Chievo zarobi na nim około czterech milionów euro.

Jaroszyński był zawodnikiem klubu z Werony od 2017 roku, kiedy to przeniósł się na Półwysep Apeniński z Cracovii. Od tamtej pory lewy defensor, który może występować również w linii pomocy, rozegrał 32 spotkania w barwach Chievo. W minionym sezonie wybiegał na murawy Serie A 19 razy.

Chievo spadło z najwyższego włoskiego szczebla, ale Jaroszyński będzie dalej na nim występował. Genoa zakończyła rozgrywki 2018/2019 na siedemnastym miejscu w tabeli.

Do niedawna w koszulce ekipy z Ligurii błyszczał Krzysztof Piątek, ale szybko przeszedł on do Milanu. Jaroszyński nie będzie jednak jedynym Polakiem w zespole. Zimą zawodnikiem klubu z Genui został bowiem Filip Jagiełło, którego Włosi pozostawili jeszcze na drugą część sezonu w Zagłębiu Lubin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy