Oficjalnie: Pearce trenerem Nottingham

Oficjalnie: Pearce trenerem Nottingham fot. Transfery.info
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Nottingham Forest

Stuart Pearce został nowym menedżerem Nottingham Forest.

Właściciel klubu Fawaz Al-Hasawi zaznaczał, że zależy mu na tym, by nowy szkoleniowiec nie zaczynał współpracy z klubem w nowym sezonie, lecz już teraz. Jednakże, praca Pearce'a z Nottingham rozpocznie się dopiero pierwszego lipca. Kontrakt został zawarty na dwa lata.

Stuart "Psycho" Pearce zna The City Ground jak własną kieszeń. 54-latek rozegrał w barwach "The Reds" ponad 400 spotkań. W latach 1996-1997 był również tymczasowym menedżerem klubu. Przydomek Pearce'a jest związany z jego postawą boiskową. Anglik słynął bowiem z determinacji i sportowej agresji.

Obecny sezon Nottingham dokończy pod wodzą tymczasowego trenera Gary'ego Brazila.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy