OFICJALNIE: Pedro Delgado z chińskim obywatelstwem

OFICJALNIE: Pedro Delgado z chińskim obywatelstwem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Shandong Luneng Taishan

Pedro Delgado został nowym obywatelem Chińskiej Republiki Ludowej.

22-latek do Chin trafił latem 2018 roku, początkowo zasilając rezerwy Shandong Luneng Taishan. W lutym 2019 roku został przeniesiony do pierwszego zespołu, lecz z powodu limitu obcokrajowców nie było dla niego miejsca w składzie.

Dlatego też zawodnik rozpoczął starania o uzyskanie chińskiego obywatelstwa, co ostatecznie mu się udało. Tym samym teraz nie stoi już nic na przeszkodzie do jego występów w tamtejszej ekstraklasie.

To już trzeci taki przypadek w ostatnich miesiącach. Wcześniej na podobne kroki zdecydowali się Nico Yennaris (Li Ke) i John Hou Sæter (Yongyong Hou). Ten pierwszy zanotował już nawet dwa występy w reprezentacji Chin. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Willian w Arsenalu OFICJALNIE: Willian w Arsenalu Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Bartosz Kapustka w Legii Warszawa OFICJALNIE: Bartosz Kapustka w Legii Warszawa OFICJALNIE: Rafał Grzelak w Koronie Kielce OFICJALNIE: Rafał Grzelak w Koronie Kielce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy