Oficjalnie: Pepe Mel 2017

Oficjalnie: Pepe Mel 2017
Redakcja
Redakcja
Źródło: Real Betis Balompié

Betis Sewilla potwierdził za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej przedłużenie kontraktu z Pepe Melem. Nowa umowa opiekuna andaluzyjskiego klubu będzie obowiązywać do 2017 roku.

- W imieniu całego zarządu mam zaszczyt poinformować o przedłużeniu kontraktu z Pepe Melem do 2017 roku. Stanowi ważną część tego projektu. Jesteśmy zadowoleni z jego dyspozycyjności i zaangażowania. W imieniu Realu Betis i wszystkich béticos pragnę podziękować naszemu trenerowi - powiedział prezydent Betisu, Miguel Guillén.

- Chcę podziękować za coś, co nie jest powszechne w dzisiejszych czasach. Chcę podziękować za zaufanie, nawet jeśli nie wszystko się nam udaje. Ma to dla mnie znaczenie fundamentalne. W klubie czuję sie doceniany i kochany przez fanów - stwierdził z kolei sam Pepe Mel.

Hiszpan jest trenerem Betisu od 2010 roku. Przez ten czas stał się prawdziwym ulubieńcem kibiców z Benito Villamarín. W tym sezonie zdołał wywalczyć z klubem przepustkę do udziału w Lidze Europejskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy