Oficjalnie: Pepe Mel 2017

Oficjalnie: Pepe Mel 2017
Redakcja
Redakcja
Źródło: Real Betis Balompié

Betis Sewilla potwierdził za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej przedłużenie kontraktu z Pepe Melem. Nowa umowa opiekuna andaluzyjskiego klubu będzie obowiązywać do 2017 roku.

- W imieniu całego zarządu mam zaszczyt poinformować o przedłużeniu kontraktu z Pepe Melem do 2017 roku. Stanowi ważną część tego projektu. Jesteśmy zadowoleni z jego dyspozycyjności i zaangażowania. W imieniu Realu Betis i wszystkich béticos pragnę podziękować naszemu trenerowi - powiedział prezydent Betisu, Miguel Guillén.

- Chcę podziękować za coś, co nie jest powszechne w dzisiejszych czasach. Chcę podziękować za zaufanie, nawet jeśli nie wszystko się nam udaje. Ma to dla mnie znaczenie fundamentalne. W klubie czuję sie doceniany i kochany przez fanów - stwierdził z kolei sam Pepe Mel.

Hiszpan jest trenerem Betisu od 2010 roku. Przez ten czas stał się prawdziwym ulubieńcem kibiców z Benito Villamarín. W tym sezonie zdołał wywalczyć z klubem przepustkę do udziału w Lidze Europejskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy