Oficjalnie: Pierwsza gwiazda nowego klubu MLS

Oficjalnie: Pierwsza gwiazda nowego klubu MLS
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Atlanta United

Héctor Villalba został zawodnikiem Atlanta United.

Klub Major League Soccer, który po raz pierwszy weźmie udział w rozgrywkach w następnym roku, tym samym pozyskał swojego pierwszego "Designated Player". Na razie pełny skład drużyny nie jest znany, jednak wiadomo, że zagra w niej choćby Kenwyne Jones, reprezentant Trinidadu i Tobago.

Według amerykańskich mediów 21-letni Vilalba przechodzi z San Lorenzo za kwotę 2,5 miliona dolarów amerykańskich, co wydaje się dobrym zakupem, biorąc pod uwagę jego wartość rynkową.

Prawoskrzydłowy w barwach swojego macierzystego klubu rozegrał 110 spotkań, strzelając 16 bramek i zaliczając 13 asyst. W 2014 roku z zespołem sięgnął po Copa Libertadores.

W związku z tym, że drużyna rozpocznie prace nad formą dopiero w presezonie w 2017 roku, do tego czasu Vilalba pogra na wypożyczeniu. Jako prawdopodobny kierunek wymienia się meksykańska Tijuanę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy