OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Evertonu

OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Evertonu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Everton

Everton pozyskał Jonasa Lössla.

Po spadku Huddersfield Town na zaplecze Premier League kilku zawodników pożegna się z drużyną. Do tej grupy zalicza się bramkarz Jonas Lössl.

30-latek przeprowadza się do Evertonu na zasadzie wolnego transferu. Z zespołem rozgrywającym swoje mecze na Goodison Park związał się kontraktem, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

O miejsce w wyjściowym składzie Duńczyk powinien rywalizować z Jordanem Pickfordem.

Lössl jest wychowankiem Midtjylland, skąd w 2014 roku przeniósł się do Guingamp. Później występował jeszcze w Mainz i wspomnianym Huddersfield.

Golkiper rozegrał w poprzednim sezonie 31 ligowych spotkań. W pięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Víctor Valdés rozpoczyna karierę trenerską OFICJALNIE: Víctor Valdés rozpoczyna karierę trenerską Kara za treningi grupowe zdecyduje o mistrzostwie Austrii?! [OFICJALNIE] Kara za treningi grupowe zdecyduje o mistrzostwie Austrii?! [OFICJALNIE] Szykuje się serial o agencie piłkarskim. W roli głównej Salvatore Esposito znany z „Gomorry” Szykuje się serial o agencie piłkarskim. W roli głównej Salvatore Esposito znany z „Gomorry” Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków zaoszczędzi na wynajmie stadionu [OFICJALNIE] Wisła Kraków zaoszczędzi na wynajmie stadionu [OFICJALNIE] II liga: TVP wybrała transmitowane mecze II liga: TVP wybrała transmitowane mecze Puchar Polski: Półfinały wylosowane Puchar Polski: Półfinały wylosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy