OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Evertonu

OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Evertonu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Everton

Everton pozyskał Jonasa Lössla.

Po spadku Huddersfield Town na zaplecze Premier League kilku zawodników pożegna się z drużyną. Do tej grupy zalicza się bramkarz Jonas Lössl.

30-latek przeprowadza się do Evertonu na zasadzie wolnego transferu. Z zespołem rozgrywającym swoje mecze na Goodison Park związał się kontraktem, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

O miejsce w wyjściowym składzie Duńczyk powinien rywalizować z Jordanem Pickfordem.

Lössl jest wychowankiem Midtjylland, skąd w 2014 roku przeniósł się do Guingamp. Później występował jeszcze w Mainz i wspomnianym Huddersfield.

Golkiper rozegrał w poprzednim sezonie 31 ligowych spotkań. W pięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy