Oficjalnie: Piriz w Tereku

Oficjalnie: Piriz w Tereku
Redakcja
Redakcja
Źródło: Terek Grozny

Terek Grozny potwierdził zakup urugwajskiego pomocnika, grającego dotychczas w Nacionalu Montevideo , Facundo Piriza. Kwota transferu wyniosła 2,8 miliona euro.

23-letni kapitan reprezentacji Urugwaju do lat 23 dołączył do swoiach nowych kolegów przebywających na zgrupowaniu w Turcji po tym jak pomyślnie przeszedł testy medyczne. Tak brzmi oficjalny komunikat wydany przez rosyjski klub.

- Jesteśmy dumni z tego, że piłkarz który miał oferty z wielu europejskich klubów, a przede wszystkim z Włoch wybrał nasz zespół - przyznał prezydent Tereka, Magomed Daudov.

Facundo Piriz przez 4 lata gry w Nacionalu wywalczył 3 tytuły mistrza kraju. Drużyna z Groznego zajmuje 5 lokatę po rundzie jesiennej bieżącego sezonu w tabeli rosyjskiej ligi. Przypomnijmy, że zawodnikami tego klubu jest czwórka Polaków: Maciej Rybus, Marcin Komorowski, Maciej Makuszewski oraz Piotr Polczak.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy