Oficjalnie: Polski bramkarz odchodzi z Twente

Oficjalnie: Polski bramkarz odchodzi z Twente
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Twente FC

Twente poinformowało, że nie przedłuży umowy z siedmioma zawodnikami, wśród których znalazł się polski bramkarz Filip Bednarek.

Pozostała szóstka to: Andrej Rendla, Rasmus Bengtsson, Tim Breukers, Dico Koppers, Ryo Miyaichi (wypożyczony z Arsenalu, wraca do Londynu) i Orlando Engelaar. Ich umowy kończą się 30 czerwca, a na kolejne nie mogą liczyć.

Bednarek do Enschede trafił w 2008 roku z akademii Amiki Wronki. Od tego czasu przeszedł kolejne etapy juniorskie, ale nie udało mu się zadebiutować w pierwszym zespole. W ostatnim czasie jest "jedynką" występującego na zapleczu Eredivisie zespołu młodzieżowego Twente.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy