Oficjalnie: Pomocnik Chelsea wypożyczony

Oficjalnie: Pomocnik Chelsea wypożyczony
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Milton Keynes Dons FC

Milton Keynes Dons FC potwierdziło pozyskanie pomocnika Chelsea FC Lewisa Bakera.

19-letni Anglik przeniósł się do drużyny występującej aktualnie na trzecim szczeblu rozgrywek na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

Menedżer MK Dons Karl Robinson postanowił wypowiedzieć się na temat dokonanego transferu: - Lewis jest jednym z najbardziej utalentowanych pomocników w Anglii, dlatego niezmiernie się cieszę, że będzie występował akurat w naszym zespole. Jestem przekonany, że sprowadzenie go da nam odpowiedni impuls do jeszcze lepszej gry, dzięki czemu wywalczymy awans do Championship.

- Chciałbym podziękować przede wszystkim władzom Chelsea, ktore wyraziły nadzieję, że Lewis w naszej drużynie będzie miał szanse na rozwój umiejętności, stąd zgoda na transfer - dodał Robinson.

Baker jest wychowankiem "The Blues", lecz do tej pory zanotował raptem jeden występ w pierwszym zespole. Eksperci uważają jednak, że posiada on ogromny potencjał i w ciągu kilku lat wywalczy sobie miejsce zarówno w klubie, jak i dorosłej reprezentacji. Dotychczas 19-letni pomocnik występował w kadrach do lat 17, 19 i 20.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy