Oficjalnie: Postma w De Graafschap

Oficjalnie: Postma w De Graafschap
Redakcja
Redakcja
Źródło: De Graafschap

Stefan Postma został nowym zawodnikiem De Graafschap. 31-letni bramkarz podpisał z holenderskim klubem sześciomiesięczną umowę. <BR><BR> Postma został sprowadzony na zasadzie wolnego transferu, gdyż od czerw(...)

Stefan Postma został nowym zawodnikiem De Graafschap. 31-letni bramkarz podpisał z holenderskim klubem sześciomiesięczną umowę.

Postma został sprowadzony na zasadzie wolnego transferu, gdyż od czerwca pozostawał bez pracodawcy. W poprzednim sezonie natomiast bronił barw ADO Den Haag.

Nie będzie to pierwsza przygoda doświadczonego piłkarza z tym klubem. W De Graafschap grał w latach 2000-2002, zaliczając 67 występów. Później wyjechał z ojczyzny do Anglii, gdzie bronił bramki Aston Villi i Wolverhampton Wanderers.
Więcej na temat: Oficjalnie Holandia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy