OFICJALNIE: Poważna kontuzja Savkovicia. Koniec sezonu

OFICJALNIE: Poważna kontuzja Savkovicia. Koniec sezonu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Mile Savković doznał poważnego urazu.

Piątkowe spotkanie pomiędzy Miedzią Legnica a Jagiellonią Białystok zakończyło się pewnym zwycięstwem tych drugich w stosunku 0:3. Triumf miał jednak dla Ireneusza Mamrota słodko-gorzki smak. Wszystko przez poważną kontuzję, której nabawił się jeden z jego piłkarzy.

Mowa o Mile Savkoviciu, który w końcowej fazie meczu pojawił się na boisku, by już kilka minut później opuścić je w asyście sztabu medycznego. Badania, wykonane zaraz po zakończeniu starcia, wykazały, że gracz doznał bardzo poważnej kontuzji.

- Mile złamał kość strzałkową z całkowitym uszkodzeniem więzadła trójgraniastego i więzozrostu piszczelowo-strzałkowego. W sobotę przeszedł operację. Jego przerwa potrwa od czterech do sześciu miesięcy — powiedział doktor, Krzysztof Koryszewski.

26-latek trafił do Białegostoku ze Spartaka Subotica w sierpniu. Od tamtej pory rozegrał dla Jagiellonii jedenaście ligowych spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy