OFICJALNIE: Poważna kontuzja Savkovicia. Koniec sezonu

OFICJALNIE: Poważna kontuzja Savkovicia. Koniec sezonu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Mile Savković doznał poważnego urazu.

Piątkowe spotkanie pomiędzy Miedzią Legnica a Jagiellonią Białystok zakończyło się pewnym zwycięstwem tych drugich w stosunku 0:3. Triumf miał jednak dla Ireneusza Mamrota słodko-gorzki smak. Wszystko przez poważną kontuzję, której nabawił się jeden z jego piłkarzy.

Mowa o Mile Savkoviciu, który w końcowej fazie meczu pojawił się na boisku, by już kilka minut później opuścić je w asyście sztabu medycznego. Badania, wykonane zaraz po zakończeniu starcia, wykazały, że gracz doznał bardzo poważnej kontuzji.

- Mile złamał kość strzałkową z całkowitym uszkodzeniem więzadła trójgraniastego i więzozrostu piszczelowo-strzałkowego. W sobotę przeszedł operację. Jego przerwa potrwa od czterech do sześciu miesięcy — powiedział doktor, Krzysztof Koryszewski.

26-latek trafił do Białegostoku ze Spartaka Subotica w sierpniu. Od tamtej pory rozegrał dla Jagiellonii jedenaście ligowych spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy