OFICJALNIE: Poważny problem Romy. Lorenzo Pellegriniego czeka operacja

OFICJALNIE: Poważny problem Romy. Lorenzo Pellegriniego czeka operacja
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS Roma | Il Tempo | CalcioMercato.it

AS Roma wydała raport medyczny odnośnie stanu zdrowia Lorenzo Pellegriniego.

W ostatnią niedzielę 23-latek wybiegł w podstawowym składzie „Wilków” na mecz z Lecce. Niestety już po 70 minutach musiał opuścić plac gry, co było wynikiem kontuzji. Dziś środkowy pomocnik przeszedł szereg badań, które wykazały złamanie piątej kości śródstopia w prawej nodze. W efekcie zawodnika czeka operacja i dopiero po jej przeprowadzeniu będziemy znali przewidywany czas jego powrotu do pełni sił.

Niemniej, już teraz dziennik „Il Tempo” i serwis internetowy calciomercato.it przekazały, że 12-krotny reprezentant „Azzurich” będzie znajdował się poza grą przez 2-3 miesiące. Oznacza to, że w przypadku wejścia w życie najczarniejszego scenariusza, Paulo Fonseca nie skorzysta z jego usług aż do stycznia.

Wychowanek Romy w 2017 roku powrócił na Stadio Olimpico. Od tego czasu wystąpił w 77 meczach, strzelił siedem goli i posłał 16 kluczowych podań. W bieżącym sezonie 23-latek brał udział w każdym ze spotkań swojej drużyny klubowej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy