Oficjalnie: Powrót Látala

Oficjalnie: Powrót Látala
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Piast Gliwice

Radoslav Látal został ogłoszony nowym trenerem Piasta.

Lokalne media informowały dzisiaj o możliwości powrotu czeskiego szkoleniowca na ławkę gliwiczan i teraz stało się to faktem. Klub poinformował, że zaprezentuje nowego trenera wraz z rozpoczęciem specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która miała się odbyć o godzinie 15, lecz została przesunięta na 17.

Na Twitterze wicemistrzów Polski znalazł się już krótki wpis, z którego wynika, że Látal wraca do Piasta po zaledwie kilku tygodniach. Tym samym zastąpi na ławce trenerskiej... swojego następcę i byłego asystenta, Jiříego Nečka.

Przypomnijmy, że Czech odszedł z Piasta tego lata. Szkoleniowiec był niezadowolony z polityki klubu, który pozwolił na odejście najlepszych zawodników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy