Oficjalnie: Prandelli trenerem Al Nassr SC

 Oficjalnie:  Prandelli trenerem Al Nassr SC
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Al Nassr SC

Prezes Al Nassr SC potwierdził, że Cesare Prandelli zostanie nowym trenerem w jego klubie.

Dotychczasowym szkoleniowcem dubajskiej drużyny był Dan Petrescu – w przeszłości prowadził on Wisłę Kraków. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich pracował od 29 października 2016 roku i poprowadził klub w 21 spotkaniach, zdobywając średnio 1,57 punkta na mecz. 

Obecnie drużyna jest na szóstym miejscu w tabeli, co jest dyspozycja poniżej oczekiwań właścicieli. W szatni nie brakuje przecież gwiazd znanych z europejskich boisk, jak Nilmar, Jonathan Pitroipa, Abdelaziz Barrada i Jirès Kembo-Ekoko.

Do objęcia teraz posady trenera przekonano Cesare Prandellego. Włoski menadżer pozostaje bezrobotny po tym, jak w złości rozstawał się z Galatasaray i później Valencia. Jednak ma też na swoim koncie wiele trenerskich sukcesów, jak prowadzenie Parmy na początku XXI wieku i zbudowanie silnej Fiorentiny z lat 2005-10. Był również selekcjonerem Włochów, których podczas Euro 2012 doprowadził do finału.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma się pojawić w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy