OFICJALNIE: Prior w Valenciennes

OFICJALNIE: Prior w Valenciennes
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Valenciennes FC

Valenciennes poinformowało o pozyskaniu na zasadzie transferu definitywnego Jérôme’a Priora.

23-latek na poziomie seniorskim związany był do tej pory jedynie z Girondins Bordeaux. Francuz po raz ostatni wybiegał jednak na boisko w grudniu 2017 roku. Nie może dziwić zatem fakt, że gdy po bramkarza zgłosiło się Valenciennes, „Żyrondyści” postanowili zwolnić go z rocznego kontraktu.

Tym samym nie stało na przeszkodzie nic, aby dołączył on do przedstawiciela Ligue 2, z którym podpisał dwuletnie porozumienie. W nowym zespole będzie przywdziewał trykot z numerem 40.

Licznik Jérôme’a Priora stanął na 42 występach, w których 13 razy nie dał sobie wbić gola

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy