OFICJALNIE: Przemysław Bargiel wrócił do Polski. Zagra w Śląsku Wrocław

OFICJALNIE: Przemysław Bargiel wrócił do Polski. Zagra w Śląsku Wrocław fot. Aleksandra Sieczka
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław poinformował o pozyskaniu Przemysława Bargiela.

Po udanym początku sezonu ekipa z Wrocławia poszukiwała wzmocnień na pozycji młodzieżowca. Ostatecznie zdecydowano się sprowadzić Przemysława Bargiela.

19-latek był łączony z transferem do pierwszoligowego GKS-u Jastrzębie. Kiedy jednak propozycję złożył mu Śląsk, nie omieszkał z niej nie skorzystać.

Ofensywny pomocnik przenosi się do lidera Ekstraklasy na zasadzie transakcji definitywnej. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Chcemy, aby Przemek wkomponował się do zespołu i poznał styl pracy trenera Lavički. To bardzo utalentowany zawodnik, który przez następne dwa sezony będzie mógł pełnić funkcję młodzieżowca. Jest pracowity, może zagrać na każdej pozycji w środku pola i liczymy, że będzie robił stałe postępy — powiedział dyrektor sportowy, Dariusz Sztylka.

Bargiel trafił na San Siro latem 2017 roku. Od tamtej pory był powiązany z młodzieżowymi zespołami Milanu. Ostatnie sześć miesięcy spędził natomiast w Spezii Calcio. Tam jednak nie zadebiutował w pierwszej drużynie.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy