OFICJALNIE: Przemysław Bargiel wrócił do Polski. Zagra w Śląsku Wrocław

OFICJALNIE: Przemysław Bargiel wrócił do Polski. Zagra w Śląsku Wrocław fot. Aleksandra Sieczka
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław poinformował o pozyskaniu Przemysława Bargiela.

Po udanym początku sezonu ekipa z Wrocławia poszukiwała wzmocnień na pozycji młodzieżowca. Ostatecznie zdecydowano się sprowadzić Przemysława Bargiela.

19-latek był łączony z transferem do pierwszoligowego GKS-u Jastrzębie. Kiedy jednak propozycję złożył mu Śląsk, nie omieszkał z niej nie skorzystać.

Ofensywny pomocnik przenosi się do lidera Ekstraklasy na zasadzie transakcji definitywnej. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Chcemy, aby Przemek wkomponował się do zespołu i poznał styl pracy trenera Lavički. To bardzo utalentowany zawodnik, który przez następne dwa sezony będzie mógł pełnić funkcję młodzieżowca. Jest pracowity, może zagrać na każdej pozycji w środku pola i liczymy, że będzie robił stałe postępy — powiedział dyrektor sportowy, Dariusz Sztylka.

Bargiel trafił na San Siro latem 2017 roku. Od tamtej pory był powiązany z młodzieżowymi zespołami Milanu. Ostatnie sześć miesięcy spędził natomiast w Spezii Calcio. Tam jednak nie zadebiutował w pierwszej drużynie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy