OFICJALNIE: Quique Sánchez Flores zwolniony z Watfordu

OFICJALNIE: Quique Sánchez Flores zwolniony z Watfordu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Watford FC

Watford poinformował, że Quique Sánchez Flores nie będzie dłużej pełnił obowiązków menedżera drużyny.

Hiszpan przejął drużynę w momencie, gdy znajdowała się ona na ostatnim miejscu w tabeli Premier League i chociaż poprawił jej dorobek punktowy, „Szerszenie” wciąż są czerwoną latarnią rozgrywek. W efekcie władze Watfordu już po raz drugi zdecydowały się zwolnić 54-latka.

Poprzednio prowadził on ekipę z Vicarage Road w sezonie 2015/2016. Wówczas zajęła ona 13. pozycję w angielskiej ekstraklasie. Tym razem jednak doświadczonemu szkoleniowcowi było dano zasiadać na ławce trenerskiej jedynie w 12 spotkaniach. Przez ten czas zespół zapisał na swoim koncie dziesięć punktów (dwa zwycięstwa i cztery remisy).

Jednocześnie Scott Duxbury, prezes „Szerszeni”, zapewnił, że jest już bliski znalezienia następcy Quique Sáncheza Floresa.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy