OFICJALNIE: Radosław Kucharski zatrudniony przez AEK

OFICJALNIE: Radosław Kucharski zatrudniony przez AEK fot. AEK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AEK Ateny

AEK Ateny poinformował w poniedziałkowe popołudnie o zatrudnieniu Radosława Kucharskiego w roli dyrektora technicznego.

AEK Ateny ma za sobą dosyć rozczarowujący sezon, bo stołeczna ekipa zakończyła rozgrywki dopiero na piątym miejscu. Z tego względu postanowiono poszukać wzmocnień działu sportowego.

Grecy uznali, że dobrym rozwiązaniem będzie zatrudnienie nowego dyrektora technicznego, a stanowisko przypadło znanemu z Legii Warszawa Radosławowi Kucharskiemu.

- Przede wszystkim chciałbym podziękować właścicielowi klubu za zaufanie, którym mnie obdarował. Bardzo cieszę się z tej szansy. AEK to klub z niesamowitą historią, a przede mną wspaniałe wyzwanie. Jedyne, co mogę obiecać, to zrobię wszystko, by nasz klub wrócił na szczyt i sięgnął po mistrzostwo kraju - powiedział.

41-latek to były dyrektor sportowy oraz szef działu skautingu Legii Warszawa. Tę pierwszą funkcję piastował w latach 2017-2021.

Ponadto odgrywał on w przeszłości też rolę skauta w Manchesterze United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam reaguje na słaby początek sezonu. Dyrektor zwolniony po czterech miesiącach [OFICJALNIE] Ajax Amsterdam reaguje na słaby początek sezonu. Dyrektor zwolniony po czterech miesiącach [OFICJALNIE] Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy