OFICJALNIE: Răduț odszedł z Lecha

OFICJALNIE: Răduț odszedł z Lecha
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Lech Poznań

Mihai Răduț już nie jest zawodnikiem Lecha Poznań.

Răduț rozwiązał umowę z polskim klubem za porozumieniem stron po długich negocjacjach w tej sprawie. Poznaniacy już jakiś czas temu uznali go za niepotrzebnego w kadrze drużyny.

29-letni skrzydłowy rodem z Rumunii trafił do Lecha w 2017 roku na zasadzie wolnego transferu po sezonie spędzonym w Hatta Club w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jednak nie spełnił oczekiwań, które początkowo były całkiem spore. W 57 meczach zawodnik strzelił zaledwie jedną bramkę i zaliczył osiem asyst.

Teraz Răduț najprawdopodobniej wróci do ojczyzny, gdzie zainteresowanie jego osobą przejawiało Dinamo Bukareszt.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy