OFICJALNIE: Raków się nie zatrzymuje. Brown Forbes w Częstochowie!

OFICJALNIE: Raków się nie zatrzymuje. Brown Forbes w Częstochowie! fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Felicio Brown Forbes dołączył do Rakowa Częstochowa.

27-latek przeprowadza się do beniaminka Ekstraklasy z Korony Kielce na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą związał się kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku. Umowa zawiera opcje jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Poprzedni rok spędziłem w Ekstraklasie. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z drużyną. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy dobry wynik w nadchodzącym sezonie. Jestem silnym i energicznym napastnikiem. Przychodzę do Rakowa, by zdobywać gole i kreować sytuacje dla całego zespołu. Wierzę, że strzelę kilka ważnych bramek, które pomogą naszej drużynie osiągnąć założone cele — powiedział skrzydłowy.

Brown Forbes rozegrał w poprzednim sezonie 19 ligowych spotkań. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

Kostarykanin to siódmy letni transfer Rakowa. Wcześniej do drużyny dołączyli tacy piłkarze jak choćby Rusłan Babenko, Bryan Nouvier czy Dawid Szymonowicz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy