Oficjalnie: Ramírez w Krasnodarze

Oficjalnie: Ramírez w Krasnodarze
Redakcja
Redakcja
Źródło: FK Krasnodar

Cristian Ramírez trafił do Krasnodaru z węgierskiego Ferencváros TC.

22-latek trafił do Ferencvárosu w lipcu 2015 roku z Fortuny Düsseldorf za zaledwie 360 tysięcy euro. Od czasu przenosin do Węgier jego gra poprawiła się, co zaowocowało miejscem w pierwszej jedenastce zespołu oraz częstszą grą w drużynie narodowej. Ramírez wystąpił bowiem łącznie ośmiokrotnie w reprezentacji Ekwadoru, dla której strzelił jedną bramkę. W obecnym sezonie rozegrał łącznie 17 spotkań, podczas których zanotował dwie asysty. 

Rosyjski klub poinformował o zakupie młodego obrońcy. Kwota transferu prawdopodobnie zamknęła się w okolicach półtora miliona euro. Ekwadorczyk podpisał kontrakt wiążący go z klubem aż do końca czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy