OFICJALNIE: Ranieri do wzięcia!

OFICJALNIE: Ranieri do wzięcia! fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Waldemar Kita

Waldemar Kita poinformował, że po zakończeniu sezonu FC Nantes rozstanie się z Claudio Ranierim.

Polski właściciel FC Nantes przekazał informacje podczas uroczystości z okazji zakończenia sezonu ligi francuskiej. Impreza odbyła się w trakcie rozgrywanego w Lyonie finału Ligi Europy z udziałem Marsylii i Atletico Madryt, co odwróciło uwagę wszystkich tamtejszych mediów, ale już teraz informacja rozchodzi się po Francji.

- Nie możemy tego dłużej ukrywać. Mieliśmy spotkanie ze sponsorami, podziękował każdemu z nich. To my jednak powinniśmy podziękować jemu za tę ciężką pracę, jaką wykonał. Nie zawsze było łatwo, jest czego żałować, ale tak wygląda życie i nie rozstajemy się w gniewie – skwitował krótko Kita. 

Potem właściciel FC Nantes dodał, że interesuje go zatrudnienie każdego dobrego zawodnika lub trenera, więc nie chce w tej chwili wymieniać konkretnych kandydatur. Spekuluje się jednak, że Polak zerka w stronę byłego trenera Bordeaux, Jocelyna Gourvenneca i szkoleniowca New York City FC, Patricka Vieiry.

Co do przyszłości Ranieriego, to Włocha zabrakło na okolicznościowym spotkaniu. Według informacji medialnych 66-latek udał się do Londynu, a właśnie w Anglii w ostatnim dniu zwolniły się dwie posady, jedna w Evertonie i druga w West Hamie. Należy jednak dodać, że już w poprzednim tygodniu były szkoleniowiec Leicester był łączony przez lokalne media z Nantes z objęciem Tottenhamu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy