OFICJALNIE: Ranieri odchodzi z Fulham

OFICJALNIE: Ranieri odchodzi z Fulham fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fulham

Claudio Ranieri nie jest już menedżerem Fulham.

Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia mediów i londyński klub postanowił rozstać się z włoskim szkoleniowcem.

- Rozmawiałem dzisiaj z Claudio i zgodził się ze mną, iż taki ruch leży w interesie każdej ze stron. Ponownie pokazał, że jest wielkim dżentelmenem. Jego praca nie przyniosła oczekiwanych efektów, ale zapewniam, że nie tylko on jest winny sytuacji, w której obecnie się znaleźliśmy - przyznał prezes beniaminka Premier League, Shahid Khan.

- Jestem oczywiście rozczarowany odnoszonymi wynikami. Nie potrafiliśmy wkroczyć na zwycięską ścieżkę, odkąd zostałem menedżerem zespołu. Chciałem podziękować klubowi, zawodnikom i kibicom za okazane mi wsparcie w ostatnich miesiącach - powiedział z kolei Ranieri.

67-latek przejął ekipę Fulham w listopadzie zeszłego roku, zostając następcą Slavišy Jokanovicia. W 17 spotkaniach pod jego wodzą londyńczycy zanotowali trzy zwycięstwa, trzy remisy i 11 porażek.

Tymczasowym menedżerem Fulham został 38-letni Scott Parker (w przeszłości 369 występów w Premier League), który do tej pory pełnił funkcję asystenta Ranieriego.

Drużyna ze stolicy Anglii z dorobkiem 17 punktów zajmuje dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy