Oficjalnie: Rekordowy transfer Starzyńskiego

Oficjalnie: Rekordowy transfer Starzyńskiego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Zagłębie Lubin

Filip Starzyński wraca do Zagłębia.

Klub z Lubina potwierdził, że wykupił reprezentanta Polski z KSC Lokeren. Kwota nie została ujawniona, ale polskie media zgodnie informują o 500 tysiącach euro. To oczywiście najwyższy transfer w historii "Miedziowych".

25-latek bez przeszkód przeszedł testy medyczne i podpisał dzisiaj czteroletni kontrakt. Tym samym zostaje w zespole, w którym spędził ostatnie pół roku na wypożyczeniu. Był to niezwykle udany okres dla ofensywnego pomocnika, który zagwarantował mu wyjazd na Euro 2016.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy