Oficjalnie: René Adler w Hamburger SV

Oficjalnie: René Adler w Hamburger SV
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Hamburger SV

René Adler oficjalnie został piłkarzem niemieckiego Hamburger SV.

27-latek do 15. drużyny Bundesligi trafił za darmo. W Bayerze Leverkusen występował od 2003 roku.

- Gdy oferują 27-letniego bramkarza za darmo, to trzeba to przemyśleć – stwierdził dyrektor sportowy Hamburga, Frank Arnesen.
 
W każdej chwili spodziewać się możemy oficjalnego potwierdzenia innego transferu.  Artjom Rudnev jest o krok od podpisania umowy z niemieckim zespołem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy