Oficjalnie: René Adler w Hamburger SV

Oficjalnie: René Adler w Hamburger SV
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Hamburger SV

René Adler oficjalnie został piłkarzem niemieckiego Hamburger SV.

27-latek do 15. drużyny Bundesligi trafił za darmo. W Bayerze Leverkusen występował od 2003 roku.

- Gdy oferują 27-letniego bramkarza za darmo, to trzeba to przemyśleć – stwierdził dyrektor sportowy Hamburga, Frank Arnesen.
 
W każdej chwili spodziewać się możemy oficjalnego potwierdzenia innego transferu.  Artjom Rudnev jest o krok od podpisania umowy z niemieckim zespołem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy