Oficjalnie: Reprezentant Paragwaju piłkarzem Basel
2014-05-20 18:03:02; Aktualizacja: 11 lat temu
Mistrz Szwajcarii FC Basel pozyskał nowego zawodnika. Jest nim napastnik Derlis González.
20-letni Paragwajczyk związał się umową z klubem do 2019 roku. Do tej pory zawodnik bronił barw Olimpia Asunción w ojczyźnianej lidze. W tegorocznej kampanii Division Profesional zgromadził na koncie osiem goli w 15 spotkaniach.
Poprzednimi klubami Gonzáleza były Guaraní oraz Rubio Ñú, w którym się wychował. W sezonie 2012/13 przez chwilę był graczem Benfiki Lizbona do lat 19. W marcu tego roku zaliczył również swój debiut w reprezentacji Paragwaju w przegranym meczu towarzyskim z Kostaryką.







![Kylian Mbappé wygrał sądową batalię z PSG. Otrzyma ogromną sumę [OFICJALNIE]](img/photos/112050/170x113/kylian-mbappe.jpg)







![Kylian Mbappé wygrał sądową batalię z PSG. Otrzyma ogromną sumę [OFICJALNIE]](img/photos/112050/90x60/kylian-mbappe.jpg)




