Oficjalnie: Reprezentant Szwajcarii w Werderze

Oficjalnie: Reprezentant Szwajcarii w Werderze
Redakcja
Redakcja
Źródło: Werder Brema

Zawodnik Young Boys Berno, Francois Affolter został dzisiaj piłkarzem Werderu Brema. 20-letni defensor został na razie wypożyczony do końca roku. Potem Niemcy będą mogli podpisać z nim trzyletni kontrakt.

Affolter rozpoczął karierę w wieku 17 lat w Young Boys Berno, a na dzień dzisiejszy zaliczył ponad 90 spotkań w szwajcarskiej Super Lidze. Dzięki ciągłym postępom i coraz pewnejszej grze przez ostatnie 3 lata Szwajcar występował także w młodzieżowych reprezentacjach. W 2010 roku debiutował meczem z Austrią w piewszej drużynie, w której zaliczył 4 występy.

- Francois, to młody piłkarz z wielkim potencjałem. Jest świetnie wyszkolony technicznie, szybki,  ma dobry przegląd boiska i spokój przy rozegraniu - stwierdza opiekun bremeńczyków Thomas Schaaf, który miał deficyt centralnych obrońców po odejściu Andreasa Wolfa do AS Monako.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy