Oficjalnie: Reprezentant Szwajcarii w Werderze

Oficjalnie: Reprezentant Szwajcarii w Werderze fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Werder Brema

Zawodnik Young Boys Berno, Francois Affolter został dzisiaj piłkarzem Werderu Brema. 20-letni defensor został na razie wypożyczony do końca roku. Potem Niemcy będą mogli podpisać z nim trzyletni kontrakt.

Affolter rozpoczął karierę w wieku 17 lat w Young Boys Berno, a na dzień dzisiejszy zaliczył ponad 90 spotkań w szwajcarskiej Super Lidze. Dzięki ciągłym postępom i coraz pewnejszej grze przez ostatnie 3 lata Szwajcar występował także w młodzieżowych reprezentacjach. W 2010 roku debiutował meczem z Austrią w piewszej drużynie, w której zaliczył 4 występy.

- Francois, to młody piłkarz z wielkim potencjałem. Jest świetnie wyszkolony technicznie, szybki,  ma dobry przegląd boiska i spokój przy rozegraniu - stwierdza opiekun bremeńczyków Thomas Schaaf, który miał deficyt centralnych obrońców po odejściu Andreasa Wolfa do AS Monako.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy