Oficjalnie: Reprezentant Ukrainy trenuje z Rubinem

Oficjalnie: Reprezentant Ukrainy trenuje z Rubinem fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Rubin Kazań

Były już piłkarz Dnipro Dniepropetrowsk trenuje z Rubinem Kazań - czytamy na oficjalnej stronie rosyjskiego klubu.

Wschodnioeuropejskie media sugerują, że 33-latek, który pełnił rolę kapitana w ukraińskim zespole, niebawem dołączy do ekipy dowodzonej przez Diniyara Bilyaletdinova. Wraz z końcem czerwca, Rusłan przestał być graczem Dnipro po tym, jak nie osiągnięto porozumienia w sprawie nowego kontraktu.

Wciąż nie jest jeszcze wiadome, na jakich zasad Rotań miałby dołączyć do Rubina. Jednakże sama możliwość gry w Lidze Mistrzów wydaje się być bardzo kusząca dla doświadczonego pomocnika.

Rusłan od dzieciństwa był związany z klubem z Dniepropetrowska. Piłkarz występował w tym klubie przez ostatnie 15 lat. Poza tym regularnie jest powoływany do swojej reprezentacji. W 74 meczach zdołał strzelić siedem goli dla drużyny narodowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy