OFICJALNIE: Rezygnacja Leonardo

OFICJALNIE: Rezygnacja Leonardo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Antalyaspor Kulübü

Leonardo nie jest już szkoleniowcem Antalyasporu.

48-latek rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z tureckim klubem, o czym poinformował zespół w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej.

Włodarze Antalyasporu zatrudnili Leonardo pod koniec września i mieli nadzieje, że były szkoleniowiec Milanu oraz Interu pomoże ich drużynie nie tylko wydostać się z kryzysu, ale jeszcze zdoła się włączyć z nią do walki o miejsca gwarantujące start w europejskich pucharach.

Niestety powrót na ławkę trenerską po sześcioletniej przerwie nie okazał się szczęśliwy dla Brazylijczyka. Leonardo odniósł zaledwie dwa ligowe zwycięstwa w ośmiu rozegranych meczach i w efekcie „Skorpiony” nadal plasują się na odległym czternastym miejscu w tabeli Süper Lig z dorobkiem trzynastu punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy