Oficjalnie: Riazancew w Zenicie

Oficjalnie: Riazancew w Zenicie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Zenit Sankt Petersburg

Były pomocnik Rubinu Kazań Aleksandr Riazancew dołączył do drużyny lidera Premier Ligi zaledwie po kilkunastu dniach od wygaśnięcia umowy z jego poprzednim klubem.

28-letni Riazancew po ośmiu latach spędzonych w Kazaniu zmienił klub i podpisał kontrakt z Zenitem Sankt Petersburg, który będzie obowiązywać do czerwca 2018 roku.
 
Sam zawodnik od początku był zdeterminowany, by zmienić otoczenie.
 
- Zenit złożył ofertę pod koniec poprzedniego roku. Była to najciekawsza propozycja, więc nie było ciężko podjąć taką decyzję. Główny powód przejścia do tego klubu, to fakt, że jest to po prostu najlepsza drużyna w Rosji. - powiedział Riazancew w jednym z wywiadów. 
 
Bezgotówkowe ściągniecie czterokrotnego reprezentana "Sbornej" to na razie jedyne wzmocnienie przeprowadzone tej zimy przez rosyjskiego potenta. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy