Oficjalnie: Ricardo Gomes szkoleniowcem Botafogo

Oficjalnie: Ricardo Gomes szkoleniowcem Botafogo
Redakcja
Redakcja
Źródło: Botafogo de Futebol e Regatas

Ricardo Gomes został nowym trenerem Botafogo.

50-letni szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku René Simõesa, który stracił pracę po odpadnięciu z Pucharu Brazylii. Ten prowadził zespół od grudnia 2014.

Ricardo Gomes to były reprezentant "Canarinhos". W barwach drużyny narodowej defensor wystąpił 45-krotnie. Swoją karierę trenerską rozpoczął w 1996 roku w Paris Saint-Germain, gdzie jako piłkarz miał okazję występować przez cztery lata. W kolejnych latach prowadził jeszcze m.in. Vitorię, Juventude, Fluminense, Flamengo, Bordeaux, Monaco, São Paulo, a ostatnio Vasco da Gama.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy