Oficjalnie: Ricardo Gomes szkoleniowcem Botafogo

Oficjalnie: Ricardo Gomes szkoleniowcem Botafogo
Redakcja
Redakcja
Źródło: Botafogo de Futebol e Regatas

Ricardo Gomes został nowym trenerem Botafogo.

50-letni szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku René Simõesa, który stracił pracę po odpadnięciu z Pucharu Brazylii. Ten prowadził zespół od grudnia 2014.

Ricardo Gomes to były reprezentant "Canarinhos". W barwach drużyny narodowej defensor wystąpił 45-krotnie. Swoją karierę trenerską rozpoczął w 1996 roku w Paris Saint-Germain, gdzie jako piłkarz miał okazję występować przez cztery lata. W kolejnych latach prowadził jeszcze m.in. Vitorię, Juventude, Fluminense, Flamengo, Bordeaux, Monaco, São Paulo, a ostatnio Vasco da Gama.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy