Oficjalnie: Roberto Carlos zwolniony

Oficjalnie: Roberto Carlos zwolniony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: FIFA

Roberto Carlos odniósł kolejną porażkę w trenerskiej karierze.

Legendarny Brazylijczyk objął Akhisar Belediyespor w styczniu 2015 roku, jednak nie odmienił gry zespołu. Z 20 oficjalnych spotkań pod jego wodzą, drużyna wygrała zaledwie pięć - w tym tylko raz z wyżej notowanym rywalem, jakim było Fenerbahce. Działacze oczekiwali, że z tak doświadczonymi zawodnikami w składzie, jak Didier Zokora czy Teofanis Gekas klub osiągnie znacznie więcej. 

To kolejna nieudana przygoda 42-latka w roli szkoleniowca. Wcześniej nie poradził sobie bowiem w innym tureckim zespole - Sivassporze. Zwolniono go pod koniec 2014 roku, gdy jego podopieczni okupowali miejsce w strefie spadkowej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy