Oficjalnie: Roberto Carlos zwolniony

Oficjalnie: Roberto Carlos zwolniony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: FIFA

Roberto Carlos odniósł kolejną porażkę w trenerskiej karierze.

Legendarny Brazylijczyk objął Akhisar Belediyespor w styczniu 2015 roku, jednak nie odmienił gry zespołu. Z 20 oficjalnych spotkań pod jego wodzą, drużyna wygrała zaledwie pięć - w tym tylko raz z wyżej notowanym rywalem, jakim było Fenerbahce. Działacze oczekiwali, że z tak doświadczonymi zawodnikami w składzie, jak Didier Zokora czy Teofanis Gekas klub osiągnie znacznie więcej. 

To kolejna nieudana przygoda 42-latka w roli szkoleniowca. Wcześniej nie poradził sobie bowiem w innym tureckim zespole - Sivassporze. Zwolniono go pod koniec 2014 roku, gdy jego podopieczni okupowali miejsce w strefie spadkowej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy