Oficjalnie: Ryan Babel wolnym zawodnikiem

Oficjalnie: Ryan Babel wolnym zawodnikiem
Redakcja
Redakcja
Źródło: TSG 1899 Hoffenheim

Hoffenheim poinformowało na swojej oficjalnej stronie internetowej o rozwiązaniu kontraktu z Ryanem Babelem.

Babel trafił do Hoffenheim w styczniu 2011 roku z Liverpoolu. Niemiecki klub zapłacił wtedy za niego około siedem milionów euro. W tym czasie rozegrał dla "Wieśniaków" 51 spotkań, strzelając sześć bramek.

25-letni Holender jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam. W stołecznym zespole zadebiutował, mając zaledwie 17 lat. Do tej pory zagrał już w 42 spotkaniach reprezentacji "Oranje" i strzelił pięć bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy