OFICJALNIE: Rybicki i Ławniczak w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Rybicki i Ławniczak w Warcie Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań poinformowała o pozyskaniu Mariusza Rybickiego i Aleksa Ławniczaka.

Pierwszy z wymienionych zawodników spędził ostatni sezon w Odrze Opole. Klub nie zdecydował się jednak na przedłużenie z nim współpracy, dlatego ten przeprowadza się do Poznania.

Rybicki związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku.

Były skrzydłowy między innymi Widzewa Łódź rozegrał w poprzednim sezonie 28 meczów. W tym czasie strzelił trzy gole i zanotował trzy asysty.

Drugi z pozyskanych piłkarzy trafia do Warty z rezerw Miedzi Legnica. Podobnie jak w przypadku Rybickiego, umowa została podpisana do 30 czerwca 2021 roku.

Obrońca rozegrał w poprzednim sezonie na trzecioligowych boiskach (czwarty szczebel rozgrywkowy) 29 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy