Oficjalnie: Rzymska reaktywacja Ranieriego

Oficjalnie: Rzymska reaktywacja Ranieriego
Redakcja
Redakcja
Źródło: AS Roma

Po wczorajszej dymisji Luciano Spallettiego z funkcji trenera Romy nie trzeba było długo czekać na jego następcę. Został nim anonsowany wcześniej Claudio Ranieri.<br> <br>Już wczoraj oczekiwano, że były szko(...)

Po wczorajszej dymisji Luciano Spallettiego z funkcji trenera Romy nie trzeba było długo czekać na jego następcę. Został nim anonsowany wcześniej Claudio Ranieri.

Już wczoraj oczekiwano, że były szkoleniowiec Juventusu obejmie posadę Spallettiego. Dziś stało się to faktem. Spalletti pracował w Romie od 2005 roku. Od tamtej pory zdobył z zespołem Puchar Włoch i zajmował drugie miejsce w lidze w 2007 i 2008 roku. Ostatni sezon był jdnak rozczarowujący, bowiem drużyna zakończyła rozgrywki Serie A na szóstym miejscu.

Ranieri został zwolniony z Juventusu na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu.
Więcej na temat: Włochy Oficjalnie Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy