Oficjalnie: Samba w Anży Machaczkała

Oficjalnie: Samba w Anży Machaczkała
Redakcja
Redakcja
Źródło: Anży Machaczkała

Nowym obrońcą Anży Machaczkała został 27-letni środkowy defensor, występujący dotychczas w Blackburn Rovers, Christopher Samba.

Dobiegła końca jedna z dłuższych sag transferowych ostatniego roku. Nie w Arsenalu, ani nie w Chelsea, klubach, z którymi był najczęściej łączony, ale właśnie w zespole z Dagestanu kontynuować będzie swoja piłkarską karierę kongijski obrońca.

Kwota transferu ma oscylować w granicach 10-12 milionów euto, a kontrakt zostanie podpisany na najbliższe trzy i pół roku, z opcją przedłużenia na jeszcze jeden sezon. Samba w dniu dzisiejszym przeszedł pozytywnie obowiązkowe testy medyczne, a w nowym klubie będzie występował z numerem "22".

- Uważam, że to będzie nowy okres w mojej karierze, pełen interesujących przygód. Jak na razie jest to mały klub, który jednak ma szansę stać się największym w Rosji, a w konsekwencji jednym z bardziej znaczących w Europie. Wszystko za sprawą właścicieli, którzy dzięki swoim możliwościom tworzą tutaj coraz silniejszy zespół - wyznał Christopher Samba.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy