Oficjalnie: Sandomierski w Cracovii

Oficjalnie: Sandomierski w Cracovii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Cracovia

Grzegorz Sandomierski przechodzi do Cracovii.

Krakowski klub poinformował, że osiągnięto porozumienie z Zawiszą, jak i samym zawodnikiem. 25-latek podpisze jutro trzyletnią umowę, zaraz po przejściu testów medycznych. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

Trzykrotny reprezentant Polski bronił ostatnio barw Zawiszy, do której przeniósł się po niezbyt udanych, zagranicznych wojażach. W przeszłości wiązano z nim duże nadzieje, gdy imponował swoją grą, będąc jeszcze bramkarzem Jagiellonii. 

To drugi letni transfer "Pasów". Kilka dni temu zespół prowadzony przez Jacka Zielińskiego wzmocnił Hubert Wołąkiewicz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy