Oficjalnie: Sandomierski w Cracovii

Oficjalnie: Sandomierski w Cracovii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Cracovia

Grzegorz Sandomierski przechodzi do Cracovii.

Krakowski klub poinformował, że osiągnięto porozumienie z Zawiszą, jak i samym zawodnikiem. 25-latek podpisze jutro trzyletnią umowę, zaraz po przejściu testów medycznych. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

Trzykrotny reprezentant Polski bronił ostatnio barw Zawiszy, do której przeniósł się po niezbyt udanych, zagranicznych wojażach. W przeszłości wiązano z nim duże nadzieje, gdy imponował swoją grą, będąc jeszcze bramkarzem Jagiellonii. 

To drugi letni transfer "Pasów". Kilka dni temu zespół prowadzony przez Jacka Zielińskiego wzmocnił Hubert Wołąkiewicz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy