Oficjalnie: Santana oblał testy w Köln
2015-07-05 14:11:14; Aktualizacja: 10 lat temu
Felipe Santana nie zagra w Köln.
Brazylijczyk, który otrzymał zgodę Schalke 04 na zmianę klubu w letnim oknie transferowym, miał już uzgodnione warunki kontraktu z nowym pracodawcą, a od podpisania umowy dzieliły go jedynie testy medyczne. Choć zazwyczaj są one formalnością, w przypadku 29-latka okazały się decydujące dla nieudanego transferu. Badania wykazały bowiem problemy zdrowotne defensora.
Santana to doświadczony obrońca, który doskonale zna Bundesligę. W przeszłości bronił barw Borussii Dortmund, gdy ta święciła sukcesy ligowe i pucharowe. Piłkarz nie godził się jednak z rolą zmiennika i przeniósł się do Gelsenkirchen, gdzie szybko postawiono na nim krzyżyk - ostatnio był wypożyczony do Olympiakosu.


![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)




![Robert Lewandowski strzela, FC Barcelona remisuje do przerwy z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/114420/170x113/xyz.jpg)
![Kamil Grabara wpuścił osiem bramek. To najwyższa porażka Wolfsburga w historii Bundesligi [WIDEO]](img/photos/114417/170x113/kamil-grabara.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)




![Robert Lewandowski strzela, FC Barcelona remisuje do przerwy z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/114420/90x60/xyz.jpg)
![Kamil Grabara wpuścił osiem bramek. To najwyższa porażka Wolfsburga w historii Bundesligi [WIDEO]](img/photos/114417/90x60/kamil-grabara.jpg)




