OFICJALNIE: Saracchi w Galatasaray

OFICJALNIE: Saracchi w Galatasaray
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Galatasaray

Galatasaray sfinalizowało przeprowadzkę Marcelo Saracchiego.

Czterokrotny reprezentant Urugwaju został sprowadzony przez RB Lipsk latem 2018 roku za kwotę 12 milionów euro i choć tuż po przybyciu do Niemiec zdołał uzbierać 19 występów, w drugiej części sezonu został odstawiony na boczny tor. W efekcie rozegrał już tylko jedno spotkanie na zakończenie rozgrywek w Bundeslidze.

W bieżącej kampanii od początku Julian Nagelsmann stawia na wyglądającego o wiele lepiej od 21-latka pod względem fizycznym Marcela Halstenberga. Z tego też powodu Marcelo Saracchi brał udział raptem w siedmiu meczach (w tym dwóch w pełnym wymiarze czasowym), notując po drodze jedno trafienie.

Mając to na uwadze, dyrekcja „Byków” postanowiła wypożyczyć utalentowanego gracza aż do 30 czerwca 2021 roku, a jego tymczasowym nabywcą za kwotę 500 tysięcy euro jest tureckie Galatasaray. Lewy defensor, który może też grać nieco wyżej, podczas pobytu w zespole „Lwów” zarobi w sumie 2,05 miliona euro, a po tamtejszych boiskach będzie biegał w koszulce z numerem 36.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy