Oficjalnie: Seweryn Derbisz piłkarzem Korony Kielce

Oficjalnie: Seweryn Derbisz piłkarzem Korony Kielce
Redakcja
Redakcja
Źródło: Korona Kielce

Wychowanek Lechii Dzierżoniów, 17–letni bramkarz Seweryn Derbisz związał się z drużyna Korony Kielce.

Młody golkiper podpisał umowę  z kieleckim klubem do końca czerwca bieżącego roku z opcją przedłużenia kontraktu o dwa lata. Derbisz przez ostatnie 2 tygodnie był testowany przez żółto-czerwonych i ostatecznie przekonał do siebie cały sztab szkoleniowy.

17-latek jest wychowankiem Lechii Dzierżoniów, a następnie kontynuował swoją przygodę z futbolem w Młodej Ekstraklasie Lecha Poznań, w którego barwach wystąpił 7-krotnie i zbierał bardzo dobre noty. Warto zwrócić uwagę na idealne parametry fizyczne młodego Derbisza, waży on 93 kilogramy przy 193 cm wzrostu, włodarze z Kielc pokładają w nim duże nadzieje.

Po szesnastu kolejkach T-Mobile Ekstraklasy klub z Kielc zajmuje dwunaste miejsce z dorobkiem 19 punktów. W ostatniej kolejce kielczanie pokonali przewodzącą w tabeli Legię Warszawa 3-2 i pokazali swój charakter.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy