OFICJALNIE: Seydou Doumbia w Sionie

OFICJALNIE: Seydou Doumbia w Sionie fot. CSKA Moskwa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Sion

Sion poinformował o pozyskaniu Seydou Doumbii.

31-latek pozostawał od kilku tygodni bez przynależności klubowej, po tym jak rozstał się za porozumieniem stron z Gironą. Teraz pomocną dłoń do piłkarza postanowił wyciągnąć Sion.

Iworyjczyk przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu bezgotówkowego. Z nowym zespołem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

- Nie mogę się doczekać, aż zobaczę go na boisku. Kiedyś grał przeciwko nam, z kolei teraz kibice będę mieć okazję zobaczyć go w naszych barwach. To świetna wiadomość — powiedział prezes klubu, Christian Constantin.

Napastnik występował w swojej karierze w takich drużynach jak między innymi CSKA Moskwa, Roma, FC Basel czy Newcastle United. Ostatnio był związany ze wspomnianą Gironą.

W barwach tej ekipy rozegrał łącznie 22 mecze. Strzelił w nich trzy bramki.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy